Lekce – Zážitková session

Zážitková session s Ardentem

Ať už jste v BDSM noví, a chtěli byste si to poprvé vyzkoušet v bezpečném prostředí a s důvěryhodným partnerem (tedy se mnou), a nebo se vám prostě líbí můj styl – nabízím vám nenapodobitelný zážitek, při kterém se stanete předmětem mého intenzivního zájmu.

Baví mě hrát si s novými lidmi. Mou hlavní motivací je objevování nové partnerky a zábava s ní. Při hře uplatňuji typický vlastní přístup („Ardent Ryu“). Obsah a formu však upravuji podle předem stanovených preferencí a hranic, i podle reakcí přímo na místě. Session tedy není pouze „sled předem nadiktovaných praktik“, ale organická a autentická hra.

Můj styl je typický důraznou fyzickou manipulací a dominantně/submisivními emocemi. Vážu rád na zemi, kontaktně. Závěsy mám rád nepřetechnizované, živě vázané, exponující tělo a podtrhující jeho krásu. Baví mě výprasky různými nástroji – od ruky až po unikátní dlouhý bič. I když působím vážně nebo divoce, bolest pečlivě dávkuji, aby zůstala příjemná – „spíše emotivní, než bolestivá“. Svůj postup upravuji podle reakcí partnerky. Níže na stránce najdete více podrobností.

Předchozí zkušenosti: Nejsou potřeba žádné.
Oblečení: Něco jednoduchého, pohodlného, v čem se cítíš hezky (ideální je sukně). 
Cena: 1 hodina = 1500 Kč, 2 hodiny = 2500 Kč, 3 hodiny = 3500 Kč

Emoce a intimita
4/5
Fyzická náročnost
3/5
Hravost/akčnost
5/5

Rezervace

Po odeslání se vám do 24 hodin ozvu a domluvíme podrobnosti.
Pokud bych se neozval, zlobí systém – napište mi prosím mail:
majkl.mn@email.cz

Podrobnosti

Nabídka je určena především ženám. Mužům neumím nabídnout srovnatelné emoce.

Nejprve si napíšeme jaká jsou přání a možnosti a domluvíme termín. 

1) Scénář

Průběh plánuji jen volně. Střídám hrubost a drama s něhou a laskavostí. Chtěl bych, aby ses cítila komfortně a aby se ti to líbilo. Bude se to líbit i mě.

2) Diskrétnost

BDSM hra je pro mě posvátná, a jsem vděčný, že ji mohu prožívat. Všechna tvá přání, pocity a projevy jsou vítány, a vše zůstane jen mezi námi.

3) Fyzické praktiky

V mé hře se může typicky vyskytnout: shibari/bondáž, spanking/výprask/bičování, důrazná manipulace (fyzické přemožení, tahání za vlasy, facka), případně další, na čem se domluvíme. Nezažíváš nepřiměřenou ani nepříjemnou bolest, ovšem výrazné vjemy a silné emoce ano. 

4) Emoce a D/s

Dominantně-submisivní projevy jsou moje nejoblíbenější složka hry. Líbí se mi, když je zřejmé, kdo je „nahoře“ a kdo „dole“. Rád u toho mluvím a užívám si naše nerovné postavení. 

5) Intimita

Baví mě intimitu „nabourávat“ – rád prozkoumávám tělo, a líbí se mi pocity, které to vyvolává. Pravděpodobně tě budu chtít alespoň částečně svléknout a osahat si tě. Rád se také mazlím (a mazlení si vynucuji). Ovšem míra intimity je na domluvě – od „jako při tanci“ po „velmi intimní“. Tvé hranice neporuším (neláká mě dělat něco, o co nestojíš).

6) Stopka

Kdykoliv budeš moci cokoliv říct, a já zareaguji. Můžeš říct STOP – a já přestanu. Bez udání důvodu můžeš session kdykoliv ukončit a odejít. 

7) Orgasmus

Někdo nechce, jinému přijde vhod :-). Respektuji vše. Nesouložím, používám ruce.

Propozice

Cena: 1 hodina = 1500 Kč, 2 hodiny = 2500 Kč, 3 hodiny = 3500 Kč
Částka je za jednoho člověka, přítomnost dalších (např. fotograf) je možná.
Platba stačí potom – hotově či převodem (např. QR kód telefonem). 

Bez udání důvodu můžete kdykoli skončit a odejít.

Termín a čas: Dle domluvy.
Ve všední dny i o víkendech, časově jsem flexibilní.

Místo: U vás doma, nebo ve studiu.
1. možnost: Přijedu k vám na návštěvu. Stačí trocha místa na zemi a koberec. Nic se nepřiplácí. Jezdím po celé ČR. Za cestu dále mimo Prahu poprosím 2,5 Kč/km.
2. možnost: Pronajmutí studia v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, H. Králové, K. Varech, či Ústí n. Labem.
Za pronájem studia se platí 250 – 400 Kč/hod.